téma týdne

Jdeme dál ; jak jsem ztratila nejlepší kamarádku

31. srpna 2012 v 19:45
Řekněme tomo BFF.Čtrnáct let se známe.Jí-Báře je 16 ,mně 14.Bydlíme od sebe asi tak dvě minuty chůze.Navštěvovaly jsem se klidně i 4× denně.Nebo spíše, byly jsem celé dny spolu.Když najednou :O ..

Jak jsem ztratila Bff

Do našeho skvělého kamarádství vstoupil můj bratranec přes koleno.Oni dva se spolu seznámili, psali si přes facebook asi dva týdny a pak šli spolu ven.Hih,říkáte si no a co? To je normální - Ano je.Hned poprvním venku se dali spolu dohromady.Byli spolu tak měsíc - v pohodě ,dělala jsem ústupky v tom ,že jsme spolu nechodily tak často ven.Za ten měsíc jsme byly třeba jednou.Ok, v poho brala jsem to, bylo to pro ni něco nového - kluk.Chápala jsem to, psaly jsme si každý den, povídala mi o něm, jejich zážitky atdd.

Dva,tři měsíce.Fájn tohle už mi vadilo - Za tu dobu jsme byly venku 3×.Pohádaly jsme se tak třikrát.Moc si už ani nepsaly ale něco přesto jo -třeba jen obden.Přestala se mi svěřovat.Po té době -tři měsíce ,když jsem ji napsala jeslti jdeme ven, mi odepsala, že k tomu nemá důvod.TOHLE opravdu zamrzí.Dobrý, přenesla jsem se přes to, né moc dobře.Mezitím všem mím kamarádů nakecala, jak jsem se ní přestala bavit a ,že o ni říkám něvhodné věci.Kamarádi však věděli moc dobře, jak to všechno je.

Teď je to pět-šest měsíců já jsem úplně ready! Její kecy,pomlouvání a říkání jejímu klukovi, jak mi nevěří a nelíbí se jí jak jsem se změnila. A? Je mi to už uplně fuk ! Pořád se semnou hádá vůbec nechápu proč! :-) a ani mě to už nezajímá.

Ona na to příjde sama, jak se zachovala.A víte co? Všechny své kamarády tvz. odstřihla.Všem přestala psát,věnovat se jim..Má teď Pepíčka - jenom Pepíčka.Těžká láska, jsem zvědavá, co bude dělat až se rozejdou, když všechny své kamarády pustila k vodě.Ale tak,Popřejeme jim hodně štěstíčka a lásky.MucQ

Máma ; Proč se za ni stydět?

25. srpna 2012 v 17:29

Máma ,

Každý ji máme ať už u sebe,nebo někde daleko.Ale né každý má to štěstí a má při sobě.Buď už mu zemřela nebo rodiče jsou rozvedení a vůbec se s ní nestýkají.
Myslím, že každý by měl mít mámu.Vlastně,každý mámu má,ale víte jak to myslím..Dá nám hodně rad, zkušeností..Ikdyž se s ní hádáme o něčem, skoro vždy má pravdu a je těžké se přes to přenést tak se hádáme dál.Ano,i já to tak mám.Ale někdy je situace, kdy pravdu mám já a ona se bude dohadovat o tom ,že pravdu má ona - To naštve.Když už vás potrestá zákazama,domácím vězením.. Jsou tu dvě možnosti: možnost a)Povolí ,možnost b) Bohužel nepovolí.
U mě je to většinou možnost a) ,hih. :D Jaká možnost převládá u tebe? Ale když nepovolí, nastupuje na scénu "daddy gilr" a to už jde - nebo taky ne. :D
Několikrát se s maminou pohádám a řeknu si "Teď se s ní nebudu tak týden bavit." ale co.Je večer,obě vychladnem a ona zavolá : "pavlínko,večeře" a jaksi moje týdení představivost je pryč.Ale co uplně nesnáším je, když mi příjde kamarádka a ona se snaží být vtipná.To je to nejhorší co může být !! :D A vždycky se baví na moje konto,bohužel.

Miluji svoji maminu a nikdy by jsem ji za nic na světě nevyměnila.Ikdyž mě občas štve, je to přece jen moje máma :-)

Jaký máš ty vztah se svojí mamkou?? :-)

Můj domácí mazlíček ; Dva cukrouši

9. srpna 2012 v 10:13
Ti nejhezčí zlato-zrzavo-hnědé , pobíhající-skákající prdelelky na světě.Jsou to naši dva pejsi.
Rasa : Anglický kokršpaněl
Jména: Max a Megiie (tedy pumr a fena)
-pumr - kluk
-fena - holka
Dvakrát jsme měli štěňátka.Poprvé sedm a podruhé šest.Jsou strašně roztomilí.
Myslím si ,že by každý měl mít nějakého domácí mazlíčka.Ať už to psa,kočku,želvu,ptáky,hady...
Já ,když jsem ve stavu ,kdy se s nikým nechci bavit nebo nemám na něho náladu tak mluvím k Maxíkovi.On tak ladně leží a dělá ,že mě poslouchá a rozumí mi.Je to sladké.Když se opravdu nudím tak s nimi jdu na procházku.Nemám to moc ráda ,neže by se mi nechtělo chodit ,že by jsem byla líná - to ne.Spíše Max hrozně tahá a když ho pustím z vodítka tak uteče.Ale když je to delší trasa tak se unaví a netahá ,hih.Zato s Megiie chodím častěji ,tu pustím a ať si jde kam chce.

Výhoda domácích mazlíčků ?
Když nemáte co dělat, zabavíte se s nimi.Házení aportů,chození na procházky..
Je vám vždy oporou -pes ,Má k vám respekt.Miluje vás ,ikdyž si nejste na stoprocentně jistí.

Nevýhoda domácích mazlíčků ?
Musíte po něm uklízet ,ať udělá co udělá ,on to prostě za nic na světě neuklidí.
Dávat mu pravidelně najíst.
Starat se o něho ,česat - stříhat - vycvičit si ho,povely (Naši prdelku -Maxíka jsem naučila dát Pusu.Hih)


Genialita ; Klesá kvůli ní popularita?

31. července 2012 v 23:21
Je třetí stupeň schopnosti - (nadání,talent,genialita).Říká se ,čím více jazyků umíš tolikrát jsi člověkem.Pro geniální lidi je to hračkou.Ale pro nás ostatní? Myslím ,že zas tak lehké to není.Dva,tři jazyka budiž.Ty se zvládnout dají ale dnešní geniální lidé hovoří např. devíti cizími jazyky. - (potvrzeno)
Klesá kvůli genialitě dnešní jakásí popularita dětí ve škole? Děti se značnou ,viditelnou genialitou bývají často šikonovány,ponižovány,zesměšňovány.Děti se tak stávají bezbrannými a mohou podléhat jakousi depresí.
Své IQ si můžeš zjistit na základě IQ testů ,které si můžeš vyplnit i na interneru.Cena není moc velká ale nevím jeslti je to dobré vědět,ať nejste zklamaní. :D
Genialita = chytrost
Genialitou k úspěchu ? Ke slávě ? K bohatství.

Měsíc ; jako přirozená družice

26. července 2012 v 18:58
Pod slovem měsíc si můžeme vybavit více významů.Měsíc jako měsíc na obloze nebo kalendářní měsíc.

Měsíc ,jak ho známe je přirozená družice Země ,který obíhá naši planetu a je součástí naší
sluneční soustavy.Jako první na Měsíci roku 1969 přistál Neil Armstrong a Edwin Aldrin.
Měsíc je od Země vzdálený přibližně 384 403 km.Hodnoty se neustále mění.Můžeme ho pozorovat
jak ve dne tak i v noci.Jasnější a rozzářenější je tedy v noci.Každou hodinu se Měsíc posune přibližně
o 0,5°(stupňů).Život na měsíci neexistuje jako u nás na Zemi.
 
 

Reklama