články

Miley Cyrus ; Miley šokovala fotografií

16. srpna 2012 v 17:13
Co říkáte na nový účes Miley Cyrus ? Já mám Miley ráda a sedí mi na ni všechny účesy.Ať už to byly krásné dlouhé vlasy po pas nebo nedávno ostříhané po ramena.Před několika dny ale zaskočila mnoho lidí na jejím tweeteru zprávou a fotografií kde se předvedla tímto odvážným,krátkým avšak pěkným účesem.Ostříhné vlasy darovala na charitu.Myslím ,že jí i tyto krátké vlasy sluší,Miley je pěkná holka! :-)

Lidé se rozdělili na dvě skupiny.Těm co se nový účes líbí a na ty kterým se nelíbí.Myslím ,že fanouškům je jedno co má Miley na hlavě.Zajímá je hlavně její krásný zpěv :-) Ikdyž ,image je také důležitá.

Cimorelli ; známé z internetu

9. srpna 2012 v 17:46

Znáte Cimorelli ? Seznamte se ! :-)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3psteoPYo1ruzsyho1_500.gif

Danielle Cimorelli (11),Lisa Cimorelli (18),Christina Cimorelli (21),Lauren Cimorelli (13),Katherine Cimorelli (19),Amy Cimorelli (16)
>>

filmy které by vás mohly zaumout

29. července 2012 v 22:20
Filmy které jsem poslední dobou viděla.Určitě doporučuji se podívat na:

Bucky Larson zrozen být hvězdou,Project X ! Kdo je neviděl ,tak se určitě podívejte! :-)


-Bucky Larson zrozen být hvězdou
-Loudilové
-Sexy párty 3
-Já legenda
-Project X
-Prci,prci prcičky školní sraz
-Never back down ( Nikdy to nevzdávej)
-Kamarád taky rád
-dábel nosí pradu
-Co ty jsi za číslo?
-Panna nebo orel
-Machři
-Avatar
-Keith
-Navždy spolu
-Pařba v Bankoku , Pařba ve Vegas
-Breakout
-Spolubydlící
-Sexy párty 1,2
-Láska a jiné závislosti
-Hlavně nezávazně
-Trust
-Báječný svět shopaholiců
-Nezapomeň na mě
-Honey

Máš nějaký oblíbený film ? Napiš ho do komentářů a já se na něho podívám ,ačkoliv nemám co dělat :D

zajímavé,užitečné stránky

29. července 2012 v 21:17
další stránky najdeš v celém článku

Co je na facebooku nemusí být realita

26. července 2012 v 22:54
Facebook.Je to sociální síť ke které se připojuje čím dál tím víc lidí.Založil jej Mark Zuckerberg a to pro účely komunikace na vysoké škole kde v té době studoval.Minimální věková hranice je 13 let.Ovšem najdeme i děti pod 13let.Například osmileté,devítileté.Proč tak malé děti tráví čas u počítače? K čemu jim je facebook?Je až hrůzostrašné co ty děti v dnešní době ovládají.Problém dnešní mládeže je takový ,že na facebooku mají všichni velké řečičky a ve skutečnosti ti neřeknou ani ahoj.Nechápu takové lidi ,kteří si přidávají osoby které nikdy neviděli.Kteří jsou z druhé strany republiky.K čemu jim to je? Mají hodně facebookových přátel, naco? V reálném životě se baví řekňěme okolo šedesáti a na facebooku jich mají před tři tisíce.Tito lidé nemají ty skutečné kamarády ,kteří by za něho dali takříc ruku do ohně.I já mám na facebooku pár lidí se kterýma se zas tolik neznám,ale mám je mezi přáteli ,protože jsem s nimi byla na dovolené ,venku ,znám je ze školy..Ale bavila jsem se nimi někdy.To je velký rozdíl!
Mnoho lidí si neuvědomuje ,že profily na facebooku nejsou všechny pravé.Spekuluje se o tom ,že víc jak třetina jsou fake profily.Profily známých celebrit nebo i obyčejných lidí.Přes facebook se můžeš vydávat za kohokoliv.Osoba na druhé straně se kterou si chatuješ vůbec nemusí vědět ,jak vypadáš v reálném životě ale představí si tě podle profilové fotky na které nejsi ani vůbec ty.
Polonahé holky,vystrčené prsa,rty ,fotky v zrcadlech.Všichni takové holky známe.Teda ne v reálném životě.V životě na facebooku.Jsou to "Holky z facebooku".Krásné,hubené polonahé holky ,které mají asi vymazaný mozek máslem.Vyslečou se,našpulí,vyfotí to v zrcadle hodí na facebook ,napíší poznámku "ošklivé káčátko" ,"ahjo,jsem tak tlustá a hnusná" a čekají na komentáře vyvracejícího typu.Holky, vy nemáte žádnou úctu k sobě? Proč to děláte? Proč těmito fotkami mám zaspamovanou celou zeď?
"Jééé hele,nová žádost kdo to asi bude? Petr Novák , kdo to je? Toho neznám.Nevadí přidám si ho má pěknou profilovku. "
halooo,holky proberte se.
Neříkám ,že je facebook špatná věc.Ne ,to není.Já ho používám denně a nejvíce využívám chat.Kdyby jsem se měla s někým vsadit o něco ,že nebudu měsíc na facebooku v pohodě ,přežila bych to.Proč ne?

A co vy? Co vám vadí nebo nevadí na facebooku? Čeho jste si všimli ,že je na facebooku mnoho a čeho málo? Pište,pište :-)
 
 

Reklama