Srpen 2012

Jdeme dál ; jak jsem ztratila nejlepší kamarádku

31. srpna 2012 v 19:45 téma týdne
Řekněme tomo BFF.Čtrnáct let se známe.Jí-Báře je 16 ,mně 14.Bydlíme od sebe asi tak dvě minuty chůze.Navštěvovaly jsem se klidně i 4× denně.Nebo spíše, byly jsem celé dny spolu.Když najednou :O ..

Jak jsem ztratila Bff

Do našeho skvělého kamarádství vstoupil můj bratranec přes koleno.Oni dva se spolu seznámili, psali si přes facebook asi dva týdny a pak šli spolu ven.Hih,říkáte si no a co? To je normální - Ano je.Hned poprvním venku se dali spolu dohromady.Byli spolu tak měsíc - v pohodě ,dělala jsem ústupky v tom ,že jsme spolu nechodily tak často ven.Za ten měsíc jsme byly třeba jednou.Ok, v poho brala jsem to, bylo to pro ni něco nového - kluk.Chápala jsem to, psaly jsme si každý den, povídala mi o něm, jejich zážitky atdd.

Dva,tři měsíce.Fájn tohle už mi vadilo - Za tu dobu jsme byly venku 3×.Pohádaly jsme se tak třikrát.Moc si už ani nepsaly ale něco přesto jo -třeba jen obden.Přestala se mi svěřovat.Po té době -tři měsíce ,když jsem ji napsala jeslti jdeme ven, mi odepsala, že k tomu nemá důvod.TOHLE opravdu zamrzí.Dobrý, přenesla jsem se přes to, né moc dobře.Mezitím všem mím kamarádů nakecala, jak jsem se ní přestala bavit a ,že o ni říkám něvhodné věci.Kamarádi však věděli moc dobře, jak to všechno je.

Teď je to pět-šest měsíců já jsem úplně ready! Její kecy,pomlouvání a říkání jejímu klukovi, jak mi nevěří a nelíbí se jí jak jsem se změnila. A? Je mi to už uplně fuk ! Pořád se semnou hádá vůbec nechápu proč! :-) a ani mě to už nezajímá.

Ona na to příjde sama, jak se zachovala.A víte co? Všechny své kamarády tvz. odstřihla.Všem přestala psát,věnovat se jim..Má teď Pepíčka - jenom Pepíčka.Těžká láska, jsem zvědavá, co bude dělat až se rozejdou, když všechny své kamarády pustila k vodě.Ale tak,Popřejeme jim hodně štěstíčka a lásky.MucQ

Justin Bieber ,never say never tapeta

31. srpna 2012 v 18:42 Tapety
Obě dvě tapety jsou na chup stejné akorát jedna je v černobílé barvě :)
rozlišení 1366×768

Pro plnou velikost rozklikni obrázek
Líbí ,nelíbí? Komentujte,hodnoťte hvězdičkami.

První design blogu

30. srpna 2012 v 15:58 Staré designy blogu


Pro zvětšení rozklikni pravým tlačítkem a dej ,zobrazit obrázek

Grafika

30. srpna 2012 v 15:28
Pozvánky [na různé oslavy narozenin] ||Plakáty [vytvořené k filmům,koncertům] ||Tapety [různých herců,zpěváků,skupin,filmů] ||Staré designy blogu [není možnost k nastavení] || Kresby ||Školní práce

Předem říkám, že nejsem žádný profesionál.Jsem pouze amatér kterého baví experimentování s barvami.Vše je tvořeno pouze pro zábavu a pro procvičování mých grafických fantasií.

Všechna práva vyhrazena.Nekopírujte a nevydávejte za své.Neodstaňujte mé zdroje z obrázků a nic nepřidávejte.

Nový design a rubrika :-)

28. srpna 2012 v 17:44
Design.Mám nějaký v hlavě a chci předělat celé menu a odkazy v článkách.Bude to nadýl.První začnu asi předělávat menu a ty rozcestníky.Později design - protože ho ještě nemám zcela hotový :)

Jaká rubrika? Grafika. Vím ,nic originálního ale jelikož mě grafika baví,tak tam bude asi nejvíce příspěvků :)
Dále blog převedu asi do angličtiny.Nemyslím články ale pouze "struktůru" blogu.
Hezký zbytek slunečného dne ! Pa a pusu :)

Máma ; Proč se za ni stydět?

25. srpna 2012 v 17:29 téma týdne

Máma ,

Každý ji máme ať už u sebe,nebo někde daleko.Ale né každý má to štěstí a má při sobě.Buď už mu zemřela nebo rodiče jsou rozvedení a vůbec se s ní nestýkají.
Myslím, že každý by měl mít mámu.Vlastně,každý mámu má,ale víte jak to myslím..Dá nám hodně rad, zkušeností..Ikdyž se s ní hádáme o něčem, skoro vždy má pravdu a je těžké se přes to přenést tak se hádáme dál.Ano,i já to tak mám.Ale někdy je situace, kdy pravdu mám já a ona se bude dohadovat o tom ,že pravdu má ona - To naštve.Když už vás potrestá zákazama,domácím vězením.. Jsou tu dvě možnosti: možnost a)Povolí ,možnost b) Bohužel nepovolí.
U mě je to většinou možnost a) ,hih. :D Jaká možnost převládá u tebe? Ale když nepovolí, nastupuje na scénu "daddy gilr" a to už jde - nebo taky ne. :D
Několikrát se s maminou pohádám a řeknu si "Teď se s ní nebudu tak týden bavit." ale co.Je večer,obě vychladnem a ona zavolá : "pavlínko,večeře" a jaksi moje týdení představivost je pryč.Ale co uplně nesnáším je, když mi příjde kamarádka a ona se snaží být vtipná.To je to nejhorší co může být !! :D A vždycky se baví na moje konto,bohužel.

Miluji svoji maminu a nikdy by jsem ji za nic na světě nevyměnila.Ikdyž mě občas štve, je to přece jen moje máma :-)

Jaký máš ty vztah se svojí mamkou?? :-)


Raego feat. Jarek Šimek - Vodopád

17. srpna 2012 v 17:44
Včera okolo deváté hodiny večer Raego zveřejnil svůj nový song Vodopád na kterým spolupracoval s Jarkem Šimkem.Myslím ,že textem a vnitřím kouzlem této písničky raego opět nezklamal.
>> čti dále


Miley Cyrus ; Miley šokovala fotografií

16. srpna 2012 v 17:13 články
Co říkáte na nový účes Miley Cyrus ? Já mám Miley ráda a sedí mi na ni všechny účesy.Ať už to byly krásné dlouhé vlasy po pas nebo nedávno ostříhané po ramena.Před několika dny ale zaskočila mnoho lidí na jejím tweeteru zprávou a fotografií kde se předvedla tímto odvážným,krátkým avšak pěkným účesem.Ostříhné vlasy darovala na charitu.Myslím ,že jí i tyto krátké vlasy sluší,Miley je pěkná holka! :-)

Lidé se rozdělili na dvě skupiny.Těm co se nový účes líbí a na ty kterým se nelíbí.Myslím ,že fanouškům je jedno co má Miley na hlavě.Zajímá je hlavně její krásný zpěv :-) Ikdyž ,image je také důležitá.


Cimorelli ; známé z internetu

9. srpna 2012 v 17:46 články

Znáte Cimorelli ? Seznamte se ! :-)

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3psteoPYo1ruzsyho1_500.gif

Danielle Cimorelli (11),Lisa Cimorelli (18),Christina Cimorelli (21),Lauren Cimorelli (13),Katherine Cimorelli (19),Amy Cimorelli (16)
>>