Co je na facebooku nemusí být realita

26. července 2012 v 22:54 |  články
Facebook.Je to sociální síť ke které se připojuje čím dál tím víc lidí.Založil jej Mark Zuckerberg a to pro účely komunikace na vysoké škole kde v té době studoval.Minimální věková hranice je 13 let.Ovšem najdeme i děti pod 13let.Například osmileté,devítileté.Proč tak malé děti tráví čas u počítače? K čemu jim je facebook?Je až hrůzostrašné co ty děti v dnešní době ovládají.Problém dnešní mládeže je takový ,že na facebooku mají všichni velké řečičky a ve skutečnosti ti neřeknou ani ahoj.Nechápu takové lidi ,kteří si přidávají osoby které nikdy neviděli.Kteří jsou z druhé strany republiky.K čemu jim to je? Mají hodně facebookových přátel, naco? V reálném životě se baví řekňěme okolo šedesáti a na facebooku jich mají před tři tisíce.Tito lidé nemají ty skutečné kamarády ,kteří by za něho dali takříc ruku do ohně.I já mám na facebooku pár lidí se kterýma se zas tolik neznám,ale mám je mezi přáteli ,protože jsem s nimi byla na dovolené ,venku ,znám je ze školy..Ale bavila jsem se nimi někdy.To je velký rozdíl!
Mnoho lidí si neuvědomuje ,že profily na facebooku nejsou všechny pravé.Spekuluje se o tom ,že víc jak třetina jsou fake profily.Profily známých celebrit nebo i obyčejných lidí.Přes facebook se můžeš vydávat za kohokoliv.Osoba na druhé straně se kterou si chatuješ vůbec nemusí vědět ,jak vypadáš v reálném životě ale představí si tě podle profilové fotky na které nejsi ani vůbec ty.
Polonahé holky,vystrčené prsa,rty ,fotky v zrcadlech.Všichni takové holky známe.Teda ne v reálném životě.V životě na facebooku.Jsou to "Holky z facebooku".Krásné,hubené polonahé holky ,které mají asi vymazaný mozek máslem.Vyslečou se,našpulí,vyfotí to v zrcadle hodí na facebook ,napíší poznámku "ošklivé káčátko" ,"ahjo,jsem tak tlustá a hnusná" a čekají na komentáře vyvracejícího typu.Holky, vy nemáte žádnou úctu k sobě? Proč to děláte? Proč těmito fotkami mám zaspamovanou celou zeď?
"Jééé hele,nová žádost kdo to asi bude? Petr Novák , kdo to je? Toho neznám.Nevadí přidám si ho má pěknou profilovku. "
halooo,holky proberte se.
Neříkám ,že je facebook špatná věc.Ne ,to není.Já ho používám denně a nejvíce využívám chat.Kdyby jsem se měla s někým vsadit o něco ,že nebudu měsíc na facebooku v pohodě ,přežila bych to.Proč ne?

A co vy? Co vám vadí nebo nevadí na facebooku? Čeho jste si všimli ,že je na facebooku mnoho a čeho málo? Pište,pište :-)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.