blogerka Catherine

28. července 2012 v 21:36
Je jedna z blogerek kterou pravidelně čtu a protože mě její články baví rozhodla jsem se s ní udělat malý rozhovor ve kterém se vám doufám zalíbí a podíváš se na její blog ! :-)


Ahoj,Ty jsi jedna z těch čtenějších blogerek.Měla jsi už nechci chuť s blogem přestat? A proč? :-)
Ahoj samozřejmě, asi jako většina blogerek. Měla sem takové chvilky, kdy bych se na to nejradši vykašlala. Většinou skrz anonymní komentáře, ale z toho už sem vyrostla :D:)

Nechystáš se na blog natáčet nějaké videa? O líčení,módě..
O videích sem přemýšlela, ale zatím asi ne, nemám na to odvahu.

Protože každý má svou hlavu a jiné názory tak jaký je tvůj názor na děti ,které kouří např. od desíti let?
Mezi tyhle kouřící děti patří bohužel i můj 12 letý brácha. Nesnáším to, je mi to strašně nepříjemné na pohled. Nezbývá než doufat, že dostanou rozum a vykašlou se na to.

Když vejdeš do restourace nebo hospody ,která je zakouřená a je ti to nepříjmené.Ignoruješ to nebo vyhledáš jinou? A co ty a kouření?
Kouření v hospodách mi nevadí - pokud tam teda nemám v plánu jíst. Rodiče kouří, takže ten smrad už ani nevnímám. Já nekouřím, nikdy sem nekouřila a snad ani nebudu

Zajímáš se o módu ? Kde bereš inspiraci ?
O módu se zajímám, asi jako většina holek. Ale tím nemyslím, že bych se v ní nějak extra vyznala. Inspiraci beru hlavně od zahraničních - zejména švédských a norských blogerek

Prožila jsi už chvíly ,kterou si budeš pamatovat snad po celý život? Jeslti ano, byla pozitivní nebo negativní?
Je jedna taková chvíle - když sem poprvé potkala kluky ze švédska V ten moment by mě ani náhodou nenapadlo, že mi to tolik změní život samozřejmě pozitivně.

Penízky předpokládám ,že ti už maminka zas tak do kapsy nesype,kde bereš peníze ? Na blogu jsme se mohli dočíst ,že snad nějaká brigáda.Můžeš to nějak přiblížit? :-)
Předpokládáš správně. Peníze od rodičů dostávám minimálně, ale snažím se s tím málem nějak vyjít. Přes šk. rok bohužel brigádu nemám, takže např. oblečení nakupuju z peněz od babičky, z narozenin apod.. Teď v létě sem měla brigádu v jedné fabrice, výplatu mám v hlavě už víc jak z půlky utracenou..

Přece jenom už u tebe maturita "klepe na dveře".Přemýšlíš o nějaké vysoké ? :-) Jakou práci by jsi chtěla dělat?
O vysoké rozhodně nepřemýšlím.. jak ste si mohli všimnout - nejsem zrovna studijní typ. A i když o tom hodně často přemýšlím, nenapadá mě žádná práce, kterou bych vyloženě CHTĚLA dělat.

Kdyby to šlo,chtěla by jsi se živit celý život blogem?
Živit se blogem - to musí být paráda! Celkově závidím všem, kteří dostávají zaplaceno za něco, co je baví o tom si ale můžu nechat jen zdát..

Na internetu se snaží čím dál více proslavit lidí.Konkrétněji na youtube si hodně lidí nahrává svůj zpěv.Sleduješ tyto lidi? Myslíš ,že z má z nich někdo šanci uspět?
Nikoho z těchto lidí nesleduju pravidelně, ale sem tam si nějaký ten cover poslechnu. Musím říct, že někdy jsou lepší než originál A určitě mají šanci uspět, vem si takového Justina, taky začínal na youtube a kde je teď. A nedávno sem viděla na MTV videoklip od Conora, který myslím taky začínal u videí na youtube A při nejmenším je to fajn trávení volného času


Tímto děkuji za pěknou spolupráci ! :-) Doufám ,že se vám článek líbil.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrejka.. | Web | 29. července 2012 v 11:50 | Reagovat

Nádherný blog!.)
a hezký článek!:)

2 Wellsie Pathricks | Web | 29. července 2012 v 13:53 | Reagovat

Parádní rozhovor :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.